Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN

Perfumy z feromonami PheroStrong for men marki Medica Group to produkt przeznaczony dla mężczyzn, którzy chcą mieć kontrolę nad relacjami damsko-męskimi i pragną wzbudzać autorytet. Kup i przekonaj się sam, jak łatwo możesz oddziaływać na innych ludzi, a cena nowych możliwości nie jest wysoka.

Feromony to bezwonne, lotne związki. Pomimo iż nasz węch ich nie wyczuwa, działają one na naszą podświadomość. Dzięki nim wzbudzamy wokół siebie zaufanie, a dla kobiet stajemy się bardziej pociągający i atrakcyjni. Perfumy z feromonami to Twój sukces na skuteczny filtr.

Jako sklep pragniemy zaoferować Ci tylko najlepsze, sprawdzone produkty. Dlatego wybierając feromony zapachowe PheroStrong For Men, możesz być pewien, że cena odpowiada jakości. Produkt powstał na bazie naturalnych, selektywnych składników pozyskanych drogą destylacji, krystalizacji oraz syntezy. Taka precyzyjna receptura wpływa nie tylko na jakość, ale także na wydajność. Już niewielka ilość perfum sprawi, że kobieta zacznie Cię pożądać.

Dla najlepszego efektu używaj perfum z feromonami na szyi, zagięciach łokciowych i przy małżowinach usznych. Te strategiczne miejsca przyciągną Twoją partnerką i pobudzą jej zmysły.

Perfumy zapewniają orzeźwiającą i świeżą kompozycję zapachową. W PheroStrong For Men odnajdziemy trzy, unikalne nuty aromatyczne: nuta głowy (grejpfrut, nuty morskie, mandarynka), nuta serca (liść laurowy, jaśmin) oraz nuta bazy (paczuli mąkla tarniowa, ambra, drzewo gwajakowe). Taka kompozycja pobudzi zmysły Twojej partnerki, a Ty poczujesz się jak prawdziwy samiec alfa.

Jak działają feromony? Aby perfumy oddziały jeszcze intensywniej, zostały do nich dodane naturalne feromony. Oddziałują one na kobiecy instynkt i wpływają na ich reakcję wobec Ciebie. Pozwolą Ci na stanie się jeszcze bardziej atrakcyjnym i pociągającym mężczyzną. W PheroStrong For Men odnajdziesz takie feromony jak: androstenol, androstenon, androsteron oraz androstadienon.

Pojemność: 15 ml

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.