Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN

Pewność siebie to cecha, która pozwala nam osiągnąć sukces nie tylko w sferze uczuciowej. Warto więc zadbać o nasze samopoczucie i oddziaływanie na otoczenie. Kup i wypróbuj perfumy z feromonami PheroStrong Exclusive for Women marki Medica Group. Dzięki nim zyskasz przewagę oraz kontrolę, a mężczyźni skupią uwagę na Tobie. Kup już dzisiaj, a przekonasz się, że u nas cena jest zawsze uczciwa.

Te bezwonne substancje nazywane feromonami, oddziałują na ludzki umysł na poziomie instynktownym. Dzięki nim mężczyźni poczytują kobietę za atrakcyjną i pewną siebie. Feromony z perfumami sprawią, że nie będzie można przejść obok Ciebie obojętnie. Wzbudzisz autorytet i nie tylko uskutecznisz filtr, ale również będziesz pewniejsza w stosunkach zawodowych.

Co to są feromony? Feromony są wydzielane przez każdy organizm w sposób naturalny. Jednak przez zmiany cywilizacyjne, ich natężenie u ludzi jest dzisiaj znacznie słabsze. Stąd też produkowane są feromony syntetyczne. Już niewielka ilość pozwoli na osiągnięcie swojego celu. Co więcej, ich bezwonność sprawia, że nikt nie pozna, że ich używasz. Perfumy PheroStrong łączą je z nutami zapachowymi.

Nasz sklep wierzy, że odpowiednia, konkurencyjna cena musi iść w parze z wysoką jakością. Dlatego też składniki wykorzystane do produkcji perfum są naturalne. Każdy produkt jest przygotowywany w złożonym procesie destylacji, syntezy oraz krystalizacji feromonów. Dzięki tej precyzji feromony są jeszcze bardziej skuteczne i niezwykle wydajne.

W PheroStrong Exclusive for Women odnajdziemy aż trzy nuty zapachowe: nuta głowy (czarna porzeczka, gruszka), nuta serca (kwiat pomarańczy, jaśmin, irys) oraz nuta bazy (pralina, wanilia, fasolka tonka, paczula) Ta wyważona kompozycja kwiatowa jest stworzona dla pewnych siebie oraz przebojowych kobiet, które korzystają z każdej chwili.

Jak działają feromony? Za sukces perfum odpowiadają feromony. PheroStrong Exclusive for Women opiera się na dwóch substancjach takich jak estratetraenol i kopuliny. Te bezwonne związki lotne pomogą każdej kobiecie stać się jeszcze bardziej atrakcyjne seksualnie oraz pewne siebie.

Pojemność: 50 ml.

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.