Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN

Szukasz sposobu, aby szybciej osiągać swoje cele zawodowe, wzbudzać zaufanie oraz szacunek innych? Jednocześnie zaś chcesz przyciągać płeć przeciwną i uskutecznić swój filtr? Kup i wypróbuj perfumy z feromonami PheroStrong Exclusive for Men marki Medica Group.

Nie są to zwykłe perfumy. Dzięki zawartych w nich feromonom możemy oddziaływać w odpowiedni sposób na otoczenie wokół nas. Te lotne związki chemiczne są bezzapachowe i występują naturalnie w przyrodzie. Feromony są niezwykle skuteczne, gdyż cały proces odbywa się na poziomie instynktów. Nasz mózg jest niezwykle czujny i podatny na tę „woń”. Dzięki temu możemy być postrzegani jako bardziej pewni siebie i wzbudzać zaufanie otoczenia. Feromony produkuje każdy organizm, jednak używając ich syntetycznej wersji, możemy osiągnąć niespodziewane dotąd rezultaty. Nie tylko będziemy postrzegani lepiej, dzięki feromonom znacznie zwiększymy pewność siebie.

Jak działają feromony? Feromony takie jak: Androstenol, Androstenon czy Androsteron, zawarte w PheroStrong Exclusive for Men wpływają na naszą atrakcyjność. Ponadto wspomagają one budowanie autorytetu i wizerunku „samca alfa”. To zaś przykuwa się na pożądanie przez płeć piękną. Ich woń jest bardzo delikatne, wyczuwalna wyłącznie na poziomie instynktowym.

Pomimo iż feromony są bezzapachowe, z powodzeniem są łączone z zapachami. W perfumach z feromonami PheroStrong odnajdziemy trzy nuty zapachowe: nuta głowy (bergamotka kalabryjska oraz pieprz) nuta serca (paczula, wetyweria, różowy pieprz, elemi, pieprz syczuański, lawenda, geranium) oraz nuta bazy (cedr, abroksan). To połączenie niezwykłe świeże i soczyste. Bergamotka i Ambroksan komponują się, tworząc silnie oddziałujący zapach na kobiety.

Nasz sklep oferuje produkty pozyskane z najlepszych naturalnych składników. Wierzymy ponadto, że cena musi odpowiadać jakości. Dlatego też nasze perfumy są niezwykle wydajne. Wystarczy niewielka ilość feromonów, aby z powodzeniem osiągnąć zamierzone cele we wszystkich wyznaczonych dziedzinach.

Pojemność: 50ml

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.