Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN

Koncentrat feromonów dla mężczyzn PheroStrong Fragance Free marki Medica Group to substancja dla każdego, kto chce polepszyć swoją relację z innymi i wzbudzić pożądanie wśród kobiet. Kup i przekonaj się o naturalnej sile feromonów.

Dzięki PheroStrong Fragance zyskasz pewność siebie w kontaktach damsko-męskich. Wystarczy kilka kropel, aby ludzie zaczęli Cię postrzegać jako godny zaufania autorytet, czy też jako atrakcyjnego, seksownego mężczyznę. Feromony pozwolą Ci na osiągnięcie sukcesu zarówno w karierze zawodowej, jak i też uskutecznią flirt z kobietą. Dzięki nim poczujesz się jak prawdziwy samiec alfa, który jest przez wszystkich pożądany. Wypróbuj i zobacz różnicę.

Zaleca się aplikację tylko kilku kropel koncentratu feromonów na nasze nadgarstki lub szyję. Z racji ich bezwonności, można z powodzeniem je łączyć z ulubionymi perfumami, dodając je do flakonika. W ten sposób pobudzisz również zmysł węchu. Stwórz swoją własną, niepowtarzalną, sensualną kompozycję.

Pherostrong Fragance Free to bezwonne feromony. Pomimo że nos nie wykrywa ich obecność, nasz mózg już tak. Dlatego też, otoczenie nie jest ich świadome. Tym bardziej że w przyrodzie występują one naturalnie. Pozyskanie ich odbywa się poprzez precyzyjne zabiegi chemiczne. Dzięki sprawdzonej recepturze udało się w tym produkcie wyodrębnić szereg intensywnych feromonów. Pozwalają one na zyskanie na atrakcyjności wobec kobiet. Nikt nie przejdzie obok Ciebie obojętnie. Zyskasz nie tylko pożądanie, ale również szacunek i zaufanie u każdego.

Jako sklep wybieramy naszych producentów z najwyższą starannością. Kupując koncentrat feromonów PheroStrong Fragance Free, masz pewność, że produkt i cena są odpowiednie w stosunku do jakości. Dzięki temu feromony działają jeszcze bardziej skutecznie i są też wydajne. Już niewielka ilość specyfiku, pozwala na pozytywne reakcje u płci przeciwnej. Kup i wypróbuj sam. Zostań prawdziwym samcem Alfa, który obejmie przywództwo.

Obecne feromony: androsteron, androstenon, androstenol, androstadienon.

Pojemność: 7,5 ml

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.