Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN

Koncentrat feromonów dla kobiet PheroStrong Frangance Free marki Medica Group to bezwonny środek zapewniający Ci powodzenie u mężczyzn. Kup, aby przekonać się o jego skuteczności i zyskaj pewność siebie.

Dzięki PheroStrong Fragance Free zapewnisz sobie atrakcyjność i pożądanie. Mężczyźni wokół Ciebie zaczną Cię postrzegać w nowym, pozytywnym świetle. Kobiety zaś wyczują w Tobie autorytet i będą Cię poważały za dobrą partnerkę biznesową. Feromony podbudują Twoją pewność siebie i ułatwią nawiązywanie kontaktów z ludźmi. Pomoże to nie tylko w sferze namiętności ale także w przypadku drogi zawodowej. Zyskuj kontrolę nad relacjami z ludźmi i stań się kobietą, którą zawsze pragnęłaś być.

Jak działają feromony? Feromony występowały w przyrodzie od zawsze. Są to bezwonne substancje lotne, które mają za zadanie przyciągnąć ku sobie osoby przeciwnej płci. Zjawisko to zauważalne jest nie tylko u zwierząt, ale również u ludzi. Z czasem jednak, poprzez zmiany cywilizacyjne, ich intensywność uległa osłabienia. Dlatego też zostały stworzone syntetyczne feromony. Dzięki nim możemy codziennie korzystać z możliwości jakie daje nam natura. Powstają one na skutek procesów chemicznych, w czasie których odpowiednie substancje są poddawane syntezie i krystalizacji. Umożliwia to wyodrębnienie intensywnych związków lotnych.

Badania wykazały, że feromony nie są wykrywane przez węch. Jednak ludzki umysł reaguje na nie na poziomie podświadomości. Jest to największa moc feromonów. Z powodzeniem można je łączyć z ulubionymi perfumami i aplikować je na nasze ubrania czy zestawy pościeli. Już niewielka ilość pozwoli na osiągnięcie zamierzonych efektów.

Pragniemy jako sklep, zaoferować Ci tylko najlepsze produkty od wybranych producentów. Dzięki temu masz pewność, że nasza cena jest odpowiednia w stosunku do jakości. Staramy się, aby nasze produkty były pozyskiwane z jak najlepszych składników, według ściśle określonych receptur. Przekonaj się sama o skuteczności koncentratu feromonów PheroStrong Fragance Free.

Pojemność: 7,5 ml

Skład substancji aktywnych: Estratetraenol i Kopuliny.

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.