Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Producent: Pheromax

Feromony bezzapachowe dla kobiet Pheromax Oxytrust to innowacyjna receptura, zawierająca silne składniki, dzięki którym zjednasz sobie wszystkich ludzi. Kup i wypróbuj feromony dzięki marce Pheromax.

Zastanawiałaś się kiedyś, dlaczego niektóre kobiety są zawsze słuchane, wzbudzają ogólny szacunek oraz są pożądane przez wielu mężczyzn? Jak się okazuje miła aparycja i charyzma to niejedyne czynniki, które dają takie pożądane efekty. Naukowcom udało się zauważyć bezwonne substancje, które wytwarzają ludzie ciała. Mają one wpływ na receptory mózgowe. Działają podświadomie i bez naszej wiedzy. Mowa tutaj oczywiście o feromonach. Ich naturalne odmiany są przeważnie bardzo słabo wyczuwalne, dlatego też powstały ich syntetyczne wersje.

Pheromax Oxytrust to esencja feromonów zamknięta w małym flakonie. Użyj przed ważnym wyjściem i zobacz różnicę. Dzięki nim staniesz się panią swojego losu. Spraw, aby każdy mężczyzna zwrócił na Ciebie uwagę, a kobiety widziały w Tobie osobę godną zaufania, wzbudzającą autorytet. Pheromax Oxytrust pozwoli Ci nie tylko na sukces w relacjach damsko-męskich, ale także w zawodowych. Wzbudź podziw i skróć swoją drogę do podwyżki, a nawet do awansu.

Co wyróżnia Pheromax Oxytrust od innych koncentratów feromonów? Przede wszystkim stężenie aktywnych składników. Pozwala ono na osiągnięcie dużych rezultatów, dzięki małej ilości produktu. Tak naprawdę już jedna aplikacja Pheromax Oxytrust pozwala na zdobycie sympatii innych ludzi. Cena idzie tutaj wraz z wydajnością i jakością. Jeden flakonik o pojemności 14 ml pozwala na ponad 100 aplikacji.

Nigdzie indziej ponadto nie spotkamy takiej mieszanki feromonów dla kobiet. W skład produktu wchodzą: Kopuliny, Androstenol oraz najsilniejszy składnik: Estratetraenol. Taka receptura jest niepowtarzalna na rynku. W składzie znajduje się również oksytocyna, czyli neuropeptyd, odpowiedzialny za budowanie zaufania. Oksytocyna jest bardzo istotnym skladnikiem tych feromonów: wydzielamy ją naturalnie podczas zbliżeń z bliską osobą, przez co wzmagane jest zaufanie do partnera, co ma przełożenie na wzmocnienie więzi. Kupuj tylko ze sprawdzonych źródeł, takich jak nasz sklep. Pheromax Oxytrust jest bezzapachowy dlatego też może być z powodzeniem łączony z Twoimi ulubionymi perfumami.

Pojemność: 14 ml

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.