Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Producent: Pheromax

W czym tkwi tajemnica Pheromax Woman?

Wieloletnie badania zaowocowały skomponowaniem innowacyjnej formuły, opartej na bazie ludzkich feromonów dostępnych pod nazwą handlową Pheromax Woman. Produkt ten zawiera w swoim składzie feromony o udokumentowanym wpływie na płeć przeciwną są nimi Androstenol i Androstenon. Jednak to nie wszystko, formuła Pheromaxu Woman została wzbogacona o kolejne feromony w postaci Androstadienonu oraz Estratetraenolu. Ten ostatni jest uważany za najsilniejszego feromon, dzięki któremu pobudzisz każdego mężczyznę. Dzięki PHEROMAX Woman staniesz się jeszcze bardziej pociągająca.  Natomiast, pozostałe osoby z Twojego otoczenia obdarzą Cię należytym szacunkiem i niespotykaną dotąd uwagą. 

Niepowtarzalna kombinacja powyższych składników przekłada się na niesamowite efekty działania już przy pierwszej aplikacji.

Ponieważ Pheromax Woman to bezwonne feromony, pozbawione dodatków zapachowych, można je dowolnie łączyć  ze swoimi ulubionymi perfumami i wodami toaletowymi. Wystarczy kilka kropel naniesionych na nadgarstki i szyję by Twój zapach nabrał nowego, bardziej wyrazistego wymiaru.

Jakich efektów należy spodziewać się po aplikacji Pheromax Woman ?

Stosowanie bezwonnych feromonów Pheromax Woman może wpływać na:

  • Ciebie powodując pobudzenie podejmowania spontanicznych działań; Pheromax Woman nasila poczucie pewności siebie oraz stymuluje do błyskotliwych zachowań. 
  • przedstawicieli płci przeciwnej czyli mężczyzn powodując wzrost zainteresowania Twoją osobą i skłonność do flirtu. Panowie przebywający w Twoim bliskim otoczeniu będą bardziej skorzy do rozmów i podtrzymywania towarzyskich aspektów znajomości. W sytuacjach intymnych Phermax Woman sprawi, że zwiększy ich pożądanie i sprawia, że stajesz się obiektem ich fantazji seksualnych.
  • inne kobiety powodując, że będą darzyły Cię zdecydowanie większym szacunkiem oraz większą akceptacją. Aplikowanie Phermaxu Woman uwypukli Twoje cechy charakteru, dzięki którym staniesz się osobą dominującą w damskim towarzystwie.

Pytasz gdzie i jakie feromony kupić? Nasz sklep jest do tego miejscem idealnym. Szybka wysyłka, najwyższej jakości produkty, proste procedury i niska cena. Kup już dzisiaj i się do nas przekonaj.

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...