Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Producent: PH

PH Feromon Collection 13ml (kulka)

Kobiety pragną być zauważane i kokietowane przez mężczyzn oraz doceniane przez szefów w swojej pracy. Wszystko to mogą osiągnąć, jeżeli do swojego życia codziennego wprowadzą feromony. Seksapil, pewność siebie, tajemniczość i przyciąganie to tylko kilka z cech, które nabywa się dzięki ich stosowaniu. Na efekty nie trzeba długo czekać, gdyż już po chwili spostrzeżesz, że zerka na Ciebie każdy mężczyzna w okolicy. Żaden nie będzie mógł oprzeć się Twojemu seksapilowi, wzbudzisz w mężczyznach napięcie seksualne, ciekawość i zachwyt. Dlatego kup już dzisiaj, tylko w naszym sklepie, gdzie otrzymasz tylko sprawdzone produkty najwyższej jakości, a cena zawsze jest rozsądna.

PH Feromon Collection to feromony zapachowe, wzbogacone o mocne perfumy, które zostały zamknięte w niepozornym opakowaniu z dozownikiem w postaci kulki, dzięki czemu możesz zabrać je ze sobą w każde miejsce na ziemi. Dodatkowo, będą zabierać mało miejsca w kobiecej torebce, co jest niewątpliwie ogromnym atutem.

Jak stosować feromony? Feromony należy aplikować w miejsca takie, jak: szyja, dekolt, nadgarstki oraz zgięcia łokciowe. To właśnie w tych strefach działają one najintensywniej. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż osoba będąca pod wpływem tych specyfików nie zdaje sobie z tego sprawy, co jest niewątpliwie ogromną zaletą wynikającą ze stosowania feromonów.

Silne przyciąganie fizyczne, które osiągniesz dzięki zastosowaniu feromonów będzie niezwykle przydatne również jeżeli jesteś już w związku. Możesz dzięki nim stworzyć zupełnie nowe doznania w sypialni, które zachwycą nie tylko Ciebie, ale także Twojego partnera i wniosą powiew świeżości do Waszego życia intymnego.  

Jak najszybciej kup feromony PH Feromon Collection, które sprawią, że nie będziesz mogła odpędzić się od płci przeciwnej, zyskasz szacunek w miejscu pracy i z łatwością nawiążesz nowe znajomości.

Zapach zbliżony do MIRACLE Lancome.

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...