Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Producent: Pherluxe

Która kobieta nie lubi czuć na sobie powłóczystych męskich spojrzeń i być obiektem adoracji? Zwłaszcza te Panie, które jeszcze poszukują swojej drugiej połówki lub dbają o to, by w pielesze stałego związku nie wkradła się rutyna, chcą się czuć atrakcyjne. I nic w tym dziwnego, ponieważ usłyszenie komplementu z samego rana może zbudować nasze dobre samopoczucie i pozytywną energię na cały dzień.  Feromony z perfumami znanej i cenionej marki Pherluxe RED to 20 mililitrów czaru i powabu zamkniętych w poręcznej tubie. Niewielkie gabaryty produktu pozwalają na noszenie go zawsze przy sobie, ponieważ bez trudu zmieści się w damskiej torebce, stając się naszym wiernym towarzyszem podczas najbardziej aktywnego dnia. W pracy, w domu, czy na szalonej imprezie- feromony są odpowiednie na każdą okazję. Kup teraz. Preparat w formie sprayu nie wymaga karkołomnych akrobacji. Dyskretnie można go użyć na przystanku autobusowym, w windzie, bądź w firmowej toalecie.

Paniom, które zdecydują się przetestować feromony Pherluxe z pewnością przypadną do gustu, nie tylko wspaniałe właściwości produktu, ale także wyjątkowo okazyjna cena. Jeśli ty również chcesz wspierać swoje naturalne piękno i do czerwoności rozpalać zmysły napotkanych mężczyzn, kup tę niepozorną tubkę, i odkryj w sobie nieposkromioną duszę kusicielki. Nic tak nie podnosi naszego poczucia własnej wartości, jak uznanie i zachwyt obserwowane w oczach postronnych obserwatorów. Feromony oddziałują na układ limbiczny, związany ze sferą emocjonalną, budując w umyśle napotkanych ludzi pozytywne wrażenia związane z naszą osobą. To doskonały wstęp do nawiązania konwersacji, przyjaźni lub relacji romantycznej. Gdy feromony zapachowe skropią naszą skórę bezpośrednio przed wieczornym wyjściem, istnieje spora szansa, że randka będzie trwała do następnego dnia.

Sklep z preparatami feromonowymi dba o najwyższą jakość produktów i optymalny stopień zadowolenia każdego klienta. Wybierz Pherluxe RED i przekonaj się, że nikt nie jest w stanie Ci się oprzeć.

Zapach zbliżony do DIOR PURE POISON.

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.