Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Producent: Pheromone Essence

Koncentrat feromonów marki Pheromone Essence to niezbędnik kobiety, która chce wzbogacić swoje życie. Dzięki nim możesz wpływać na otoczenie wokół siebie. Kup i spraw, aby nikt nie przeszedł obok Ciebie obojętnie.

Pheromone Essence spowoduje, że staniesz się w oczach mężczyzn jeszcze bardziej atrakcyjna i seksowna. Feromony ułatwią Twoje kontakty z ludźmi. Polepszysz nie tylko randki, ale także życie zawodowe. Będziesz postrzegana jako silna i pewna siebie kobieta, która wzbudza autorytet oraz szacunek. Pozwól sobie, być panią swojego losu i osiągnij to, co zamierzyłaś.

Jak działają feromony? Feromony są naturalnymi substancjami, które występują w świecie ludzi oraz zwierząt. Jednak z powodu chemicznych środków higienicznych, stały się o wiele słabsze. Dlatego też powstały ich wersje syntetyczne, działające na takiej samej zasadzie. Esencja feromonów jest bezwonna. Dzięki temu nikt z otoczenia nie wie, że je stosujesz. Badania wykazały, że nasz węch nie jest w stanie ich zarejestrować. Wszystko dzieje się na poziomie podświadomości. Dlatego też wywieranie wpływu dzięki nim jest tak proste i skuteczne. Nikt nie przypuści, że używasz feromonów. Możesz z powodzeniem zmieszać je z ulubionymi perfumami. Wystarczy niewielka ilość koncentratu feromonów, aby zauważyć efekty. Opakowanie o pojemność 7,5 ml może wystarczyć nawet na kilka miesięcy przy codziennym stosowaniu.

Efekt Pheromone Essence to rezultat połączenia dwóch damskich feromonów: kopuliny i estratetraenol. Zostały one pozyskane chemicznymi metodami, polegającymi na syntezie i krystalizacji odpowiednich substancji. Dzięki dokładnej recepturze produkt Pheromone Essence jest niezwykle wydajny oraz skuteczny.

Jako sklep pragniemy zaoferować Ci najlepsze produkty od starannie wybranych producentów. Zdajemy sobie sprawę, że cena musi iść w parze z jakością. Kupując u nas, nie musisz się martwić o to, czy nie przepłacasz. Produkty takie jak Pheromone Essence to połączenie nauki oraz idei. Warto więc postawić na jakość, aby zobaczyć rezultaty.

Pojemność: 7,5 ml

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...