Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Producent: Pheromone Essence

Chciałbyś coś zmienić w swoim życiu, ale brakuje Ci odwagi, aby to zrobić? Często marzysz o uwodzeniu pięknych kobiet, ale w realnym świecie nie potrafisz zainteresować przedstawicielek płci pięknej swoją osobą? Jeśli na oba pytania odpowiedziałeś twierdząco, to znaczy, że męskie feromony Pheromone Essence są stworzone właśnie dla Ciebie. To nie imponujący wzrost czy perfekcyjna muskulatura ciała są najważniejsze dla kobiet. Tak naprawdę liczy się męska siła, która daje kobiecie poczucie bezpieczeństwa oraz naturalny urok osobisty i przebojowość, które przyciągają jej uwagę. Kup bezwonne feromony Pheromone Essence i przekonaj się, jak wiele radości może dać Ci swobodne nawiązywanie relacji damsko-męskich. Feromony działają natychmiast po zaaplikowaniu minimalnej ilości na ciało, a ich wysokie stężenie to gwarancja tego, że staniesz się dla kobiet atrakcyjnym mężczyzną i potencjalnym partnerem seksualnym.

Produkty takie jak feromony, najlepiej kupować w sprawdzonych miejscach. Wybierając nasz sklep, możesz być pewien, że otrzymasz pełnowartościowy towar, którego skuteczne działanie zrobi na Tobie ogromne wrażenie. Feromony Pheromone Essence są niezwykle wydajne. Używaj ich tak często, jak tego potrzebujesz. Sprawdzą się doskonale zarówno na co dzień, jak i podczas specjalnych okazji. Warto wiedzieć, że bezwonne feromony Pheromone Essence można łączyć z tradycyjnymi perfumami. Biorąc pod uwagę liczne zalety oferowanych przez nas feromonów, ich cena jest niezwykle korzystna. Wygodne używanie produktu zapewni funkcjonalny zakraplacz, dzięki któremu możemy precyzyjnie dozować tę wyjątkową mieszankę (opartą głównie na Androstenononie).

Pojemność: 7,5 ml

Sposób użycia: za pomocą specjalnego dozownika zaaplikuj feromony bezpośrednio na czystą i suchą skórę. Najlepsze miejsca to nadgarstki, okolice szyi oraz obszar za uszami. Można nakładać je także w okolicy ust i nosa. Produkt jest silnie stężony, dlatego wystarczy 1-2 krople, aby osiągnąć pożądany efekt. Pheromone Essence można również zmieszać ze swoimi ulubionymi perfumami lub aplikować je na pościel albo odzież. 

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.

Nasz sklep oferuje produkt w niskiej, okazyjnej cenie, a dodatkowo otrzymujesz gwarancję jakości. Kup teraz!

Polecamy