Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Producent: Sexual Attraction

Perfumy z feromonami Sexual Attraction Pheromones to sekretny sposób na wyróżnienie się z tłumu. Wystąp wreszcie z szeregu. Przekonaj się o skuteczności feromonów dzięki marce Sexual Attraction.

Chciałbyś stać się osobą, która wzbudza autorytet? Zaufanie i moc przekonywania to cechy, którymi charakteryzuje się mężczyzna, wokół którego pojawia się zawsze wiele kobiet. Skąd taki mechanizm? Na zachowanie ludzi mają wpływ różne czynniki. Do najważniejszych należą niewątpliwie feromony. To dzięki nim ludzie przyciągają się ku sobie jak magnesy. Jako mężczyzna będziesz w oczach kobiet znacznie atrakcyjniejszy, a wśród współpracowników zdobędziesz rolę przywódcy. Feromony to związki, które występowały w przyrodzie od zawsze. Natura obdarza nimi prawdziwych samców Alfa. Stań się jednym z nich dzięki Sexual Attraction, które nasz sklep oferuje Ci w najlepszej cenie.

Na działanie produktu mają największy wpływ ekstrakty z feromonów. Sexual Attraction jako jeden z nielicznych posiada bardzo wysokie stężenie, dzięki czemu już jedna, mała aplikacja daje zadowalające rezultaty. Stosuj na strategiczne, miejsca wyzwalające dużo ciepła, takie jak: przeguby rąk, nadgarstki, czy szyja. Dzięki temu woń feromonów i zapach perfum będą się uwalniać stopniowo w optymalnych ilościach. Nie warto jednak przesadzać z dawką. Za duża ilość feromonów sprawi, że będziesz postrzegany jako ktoś niebezpieczny, a nawet agresywny. Dlatego pojedyncza aplikacja daje najlepsze efekty. W przypadku producenta Sexual Attraction cena idzie wraz z wydajnością. Kup sprawdzony produkt z pewnego źródła.

Sexual Attraction wyróżnia się nie tylko stężeniem feromonów, ale również ich ilością. Jako wyjątek zawiera w sobie aż 4 różne substancje, takie jak: Alfa Androstenol, Beta Androstenol, Androstenon i Androstadienon. Dzięki takiej kombinacji staniesz się nie tylko popularny, ale także pociągający, opiekuńczy i przywódczy jednocześnie. Pomoże Ci w staniu się gwiazdą imprezy, ale także skutecznym pracownikiem i kochankiem. Perfumy wzbogacone są ponadto o sensualne nuty zapachowe, stworzone dla mężczyzny żyjącego pełnią życia.

Pojemność: 15 ml

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...