Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Producent: The Edge

Próbka feromonów w formie nasączonej chusteczki to produkt, który powstał z myślą o klientach ceniących sobie możliwość przetestowania konkretnej rzeczy  przed zakupem pełnowymiarowego opakowania.

Chusteczka męska The Edge to najlepszy sposób, aby przekonać się, że feromony zapachowe są skuteczne i pachną w wyjątkowy, godny prawdziwego uwodziciela sposób. The Edge Man są perfumami, w których zastosowano silne feromony o rewelacyjnym działaniu. Produkt zdobył uznanie klientów na całym świecie. Nasz sklep dokłada wszelkich starań, aby udostępnić Państwu najlepsze feromony zapachowe, a także dać możliwość ich wypróbowania. W tym celu już teraz kup chusteczkę męską The Edge i użyj jej wtedy, kiedy uznasz, że tego potrzebujesz. Feromony zapachowe sprawdzają się zarówno na co dzień, jak i podczas wyjść do klubu czy randek. Dodadzą Ci prawdziwego animuszu, sprawią, że będziesz seksowny, uwodzicielski i dominujący.

Feromony zapachowe The Edge w wersji męskiej pomagają podkreślić najlepsze cechy każdego mężczyzny - jego wewnętrzną siłę, przebojowość i indywidualizm. Z tego powodu chętnie sięgają po nie panowie trenujący sztuki walki w celu zdobycia mentalnej przewagi nad przeciwnikiem. Trzeba mieć świadomość, że dzięki feromonom zmienia się zarówno nasze nastawienie, jak i sposób, w jaki postrzegają nas inni ludzie. Dla kobiet stajemy się atrakcyjni i pociągający seksualnie, natomiast w mężczyznach budzimy większy respekt i szacunek. Zakup próbki feromonów The Edge pozwoli Ci przekonać się o tym w praktyce. Gwarantujemy, że jej cena pozytywnie Cię zaskoczy, a rezultaty stosowania sprawią, że wrócisz po produkt o większej pojemności. Warto wiedzieć, że feromony zapachowe należy stosować w minimalnych ilościach. Dlatego jeśli zdecydujesz się na zakup pełnowymiarowego opakowania, z pewnością posłuży Ci ono przez długi czas. Kup próbkę już dzisiaj, a po pierwszych efektach, cena dużego opakowania przestanie być przeszkodą. Nasz sklep poleca.

Pojemność: 3 ml

Jak stosować feromony: przetrzyj chusteczką te miejsca na skórze, gdzie krew krąży najmocniej - są to okolice szyi, nadgarstki oraz miejsca za uszami. Produkt wystarczy na 1-2 aplikacje.

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.

Polecamy