Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Producent: The Edge

Perfumy z feromonami dla mężczyzn od The EDGE to sposób na udane życie uczuciowe i zawodowe. Skorzystaj z oferty i zmień swoje życie.

Czego szuka kobieta w mężczyźnie? Dominacji czy raczej czułych gestów? A może jedno i drugie? Badania wykazują, że mężczyźni, którzy mają cechy przywódcze, ale zarazem są czuli i są godni zaufania, mają większe szanse na zdobycie partnerki. Idzie za tym również pewność siebie i przebojowość. Jak posiąść takie atuty, kiedy brakuje nam czasem uwagi? Z pomocą przychodzą nam feromony

Natura wie od wieków, jak przyciągać do siebie istoty różnych płci. Widzimy to nie tylko u ludzi, ale również w świecie zwierząt. Atrakcyjny wygląd to nie wszystko, żeby powstało uczucie i iskra namiętności. Dlatego też w czasie ewolucji ciała organizmów zaczęły produkować feromony. Są to bezwonne związki lotne, które działają na receptory w mózgu jak magnes.

Dzięki feromonom zdobędziesz upragnioną kobietę, która będzie w Tobie widziała atrakcyjnego i intrygującego mężczyznę. Zwiększysz też pewność siebie, co przełoży się na Twoje relacje biznesowe. Ludzie dookoła zaczną postrzegać Cię w odmienny sposób. Staniesz się osobą, z którą każdy chce nawiązać kontakt i taką, która jest godna zaufania i wzbudza ogólny szacunek i poważanie.

Kup perfumy, które pochodzą od sprawdzonego, cenionego producenta. Cena musi iść w parze z jakością. The EDGE Man starczy Ci przy codziennym stosowaniu na kilka miesięcy. Wygodny atomizer pozwoli na aplikację optymalnej ilości produktu. Stosuj na szyję lub na przeguby i nadgarstki. Dzięki temu zapach będzie utrzymał się dłużej.

Nasz sklep pragnie Ci zaoferować tylko najlepsze produkty. Za sukcesem perfum The EDGE stoją zawarte w nich męskie feromony. To właśnie one zrobią z Ciebie przywódcę oraz prawdziwego samca Alfę. Składniki takie jak Androstenon użyte zostały w maksymalnym stężeniu. Dzięki temu już niewielka ilość produktu da zadowalające rezultaty. Odmień swoje życie dzięki naturalnej sile feromon i zostań mężczyzną, który osiąga to, czego pragnie. The EDGE zostało również urozmaicone nutami aromatycznymi, które budują męski i energetyczny zapach.

Pojemność: 25 ml

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.

Polecamy