Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Producent: The Edge

Wszystkim kobietom, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z feromonami, polecamy zainteresowanie się próbkami w postaci nasączonych produktem chusteczek. To najlepszy sposób, aby przekonać się, że odpowiednio dawkowane feromony mogą pozytywnie wpłynąć na Twoje powodzenie wśród mężczyzn.

Chusteczka damska The Edge stanowi sampel popularnych feromonów zapachowych. Jej zakup pozwoli Ci na miarodajne przetestowanie kwiatowo-owocowej kompozycji zapachowej, która zawiera aż trzy różne feromony. Ich wpływ na Twoje życie może być naprawdę fenomenalny. Stałe użytkowniczki perfum z feromonami zgodnie przyznają, że to właśnie dzięki nim zyskały ogromne pokłady pewności siebie, otwartości i nieodpartego seksapilu. Nic więc dziwnego, że feromony The Edge w wielu przypadkach zastępują klasyczne wody perfumowane.

Z powodu optymalnej mieszanki feromonów, którą wzbogacono te kobiece perfumy o wyjątkowo zmysłowej woni, The Edge staje się skuteczną pomocą w nawiązywaniu relacji damsko-męskich. Jeśli chcesz przekonać się, jak dużą efektywność mają feromony zapachowe, kup oferowaną przez nas próbkę i wykorzystaj ją, aby zapewnić sobie zainteresowanie przedstawicieli płci przeciwnej podczas wyjścia z koleżankami do klubu lub w dniu, kiedy planujesz spotkanie z mężczyzną, który od dawna Ci się podoba. Nasz sklep posiada w swojej ofercie wiele skutecznych feromonów zapachowych. The Edge należą do tych najchętniej wybieranych przez klientki. Z pewnością wpływa na to szereg zalet tego produktu, do których zalicza się wysoka wydajność i niezwykle przystępna cena. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wcześniejsze przetestowanie danego produktu ułatwia podjęcie decyzji o zakupie jego regularnej pojemności. Dlatego udostępniamy próbki-chusteczki i gorąco zachęcamy, aby skorzystać z tej opcji. Zapach i działanie The Edge na pewno zdobędą Twoje uznanie.

Pojemność: 3 ml

Jak stosować feromony: przetrzyj chusteczką te miejsca na skórze, gdzie krew krąży najmocniej - są to okolice szyi, nadgarstki oraz miejsca za uszami. Produkt wystarczy na 1-2 aplikacje.

Jeśli zastanawiasz się jakie i gdzie feromony kupić, to powinnaś skontaktować się z nami. Nasz sklep udziela fachowych porad w tym względzie. U nas możesz liczyć na błyskawiczną wysyłkę, produkty najlepszych marek, a cena zawsze jest uczciwa.

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.

Polecamy