Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Producent: Chikara

Perfumy z feromonami od Chikara to przełomowa kompozycja składników, która zmieni Twoje życie. Najwyższe stężenie feromonów pozwoli Ci na przełamanie pierwszych lodów i bycie w centrum uwagi. Kup, aby sprawdzić na własnej skórze.

To, co czyni człowieka wyjątkowym, to nie tylko co mówi, ale także atmosfera, jaka jest wokół niego. Wyjątkowa aura może sprawić, że każdy mężczyzna, może stać się intrygujący i przebojowy. Cechy wyglądu zewnętrznego, jak się okazuje, nie odgrywają w tym procesie nadrzędnej roli. Do czynników, które wpływają na naszą aurę, zaliczamy bezwonne związki lotne – feromony. Nie są one wyczuwalne przez zmysł węchu. Jednakże nasze receptory w mózgu są bardzo na nie wyczulone. Przez setki tysiące lat ewolucji, feromony były nieodłącznym elementem wspomagającym dobieranie się w pary. Niestety przez postęp cywilizacyjny i chemiczne środki higieny, ich intensywność uległa znacznemu osłabieniu. Nic jednak straconego. Nauka doszła do sposobu, jak uzyskiwać ich syntetyczne wersje.

Zastosowanie feromonów w perfumach sprawi, że żadna kobieta nie będzie się mogła Tobie oprzeć. Polepsz swoje relacje damsko-męskie i popraw swoją pozycję w pracy. Wszystko jest teraz w Twoich rękach. Aplikuj najlepiej na szyi, czy przegubach rąk. Wystarczy niewielka ilość perfum raz dziennie, aby zobaczyć efekty.

Dlaczego feromony zapachowe Chikara są tak wyjątkowe? Jak już wspomnieliśmy wcześniej, ich stężenie jest znacznie wyższe aniżeli w przypadku innych produktów tego rodzaju. Cena powinna iść w parze z jakością. Stąd też w Chikara odnajdziemy aż 7 męskich feromonów. Zaliczają się do nich: androstenol, androsteron, androstenon. Dzięki temu możemy stać się jeszcze bardziej przekonujący. Wzbudzimy pożądanie w naszych partnerkach, a w relacjach w pracy zdobędziemy uznanie oraz autorytet. Postaw na jakość oraz wydajność. Jeden flakon perfum Chikara wystarczy na ponad 200 pełnych aplikacji. Kupuj tylko ze sprawdzonych źródeł. Nasz sklep zapewnia Ci oryginalny produkt w najlepszej cenie.

Pojemność: 15 ml

Nuta zapachowa: oparta na piżmowych akcentach z dodatkiem orientalnych niuansów.

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...