Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN

Perfumy z feromonami Magnetifico Secret Scent For Women rozpalą zmysły każdego mężczyzny, który poczuje ten zapach na Tobie. Kup, aby się przekonać jak niewiele potrzeba, aby mieć kontrolę.

Jak stosować feromony? Pozwól oddać się ich czarowi i zobacz na własne oczy, jaki może ona mieć wpływ na ludzi wokół. Wystarczy niewielka ilość produktu na szyi, dekolcie albo na nadgarstkach, aby się o tym przekonać.

Co to jest i jak działają feromony? Dzięki feromonom z zapachem będziemy wyglądać na bardziej atrakcyjne i pewne siebie. Mężczyźni będą czuli wobec nas pożądanie, a wśród innych kobiet zdobędziemy szacunek. Osiągniesz sukces nie tylko w strefie namiętności, ale również w karierze zawodowej. Używaj śmiało na co dzień jak normalne perfumy damskie i sprawdź jak szybko zauważysz różnicę w zachowaniu ludzi w Twoim otoczeniu.

Feromony, pomimo że są bezwonne, działają intensywnie na nasze receptory w mózgu. Co ciekawe, nasz węch ich w ogóle nie wyczuwa, a jednak wiemy, że dana osoba ma wokół siebie podniecającą aurę. Feromony występują w świecie zwierząt w normalnej ilości, jednakże ze względu na postęp technologiczny i chemię w produktach do higieny, ich właściwości są dla człowieka niewyczuwalne. Proces powstawania syntetycznego produktu jest bardzo długi i żmudny. Wymaga wielu etapów destylacji chemicznej, czy krystalizacji. Dzięki tak dokładnej recepturze, otrzymuujemy niezwykle intensywne i skuteczne związki lotne.

Nasz sklep pragnie Ci zaoferować jak najlepsze produkty od sprawdzonych producentów. Wierzymy, że cena musi iść w parze z jakością. Dlatego kupując u nas, masz pewność, że nie przepłacasz, a zyskujesz pełnowartościowy produkt, który może odmienić Twoje życie.

Pojemność 20 ml

Nuty zapachowe: bursztyn, mech dębowy, odcienie drzewne, wanilia, białe piżmo, tęczówka, jaśmin, paczula, bergamotka, cytryna, jabłko i brzoskwinia.

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.