Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN

Perfumy z feromonami Magnetifico Pheromone Seduction For Man to produkt, dzięki któremu nie oprze się Tobie żadna kobieta. Kup i wypróbuj połączenie feromonów z nutami zapachowymi. Pobudź zmysły i wyobraźnię.

Dzięki feromonom możesz zwiększyć swoją atrakcyjność seksualną, poczucie własnej wartości i autorytet. Ta niewyczuwalna woń sprawia, że osoby w Twoim otoczeniu będą Cię postrzegać jako osobę godną zaufania, która umie przewodzić i jest otwarta. Magnetifico Pheromone Seduction pomoże więc nie tylko w skutecznym podrywaniu, ale również w nawiązywaniu kontaktów biznesowych. Zdobądź wymarzoną kobietę i osiągnij sukces w karierze. Przekonaj się, jak silna może być moc podświadomości.

Nasz węch nie jest w stanie wyczuć woni feromonów. Pomimo to umysł potrafi je zidentyfikować i pójść za ich „głosem”. Dzieje się to instynktownie, nie jesteśmy świadomi tych procesów. Substancje te występują również w świecie zwierząt. Jednakże w przypadku ludzi naturalne feromony są już mniej wyczuwalne. Ma na to wpływ postęp cywilizacyjny i środki chemiczne, jakie używamy do higieny osobistej. Dlatego też warto skorzystać z feromonów syntetycznych.

Jak stosować feromony? Feromony są bezwonne, dzięki temu możesz używać Magnetifico Pheronome Seduction z powodzeniem jako klasyczne perfumy męskie. Najlepiej jest je zaaplikować w takich strategicznych miejscach jak: szyja, klatka czy nadgarstki. Dzięki temu woń feromonów jeszcze skuteczniej pobudzi zmysły każdej kobiety.

Jako sklep chcemy oferować tylko najlepsze produkty. Wierzymy, że cena musi zawsze stać za jakością. Dlatego kupując Magnetifico Pheromone Seduction, możesz być pewien jego wydajności oraz skuteczności. Wystarczy niewielka ilość perfum, aby osiągnąć zamierzone wcześniej cele. Spraw, aby Twoje życie biegło zgodnie z Twoim rytmem. Miej kontrolę nad relacjami damsko-męskimi i opinią wśród ludzi. Stań się tym, kim zawsze chciałeś być: przebojowym, pewnym siebie mężczyzną, który zawsze dąży do tego, aby osiągnąć to, co chce.

Pojemność: 30 ml

Nuty zapachowe: wetiwer, mech dębowy, piżmo, palisander, liście jaśminu, skórka cytryny, rozmaryn i kardamon.

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.