Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN

Każda kobieta uwielbia ładnie pachnieć, więc zazwyczaj nosi w swojej torebce flakonik ulubionych perfum. A gdyby tak w pakiecie z przepięknym zapachem, otrzymać dodatkowo pewność siebie i niezwykłą siłę przebicia? Kup nasz produkt, a przekonasz się, że to możliwe!

Magnetifico Pheromone Seduction dla Pań to praktyczne i funkcjonalne perfumy z feromonami, które pomogą Ci stać się zdobywczynią męskich serc oraz kobietą sukcesu, a to wszystko bez większego trudu. Nasz sklep poleca swe wyroby zwłaszcza Paniom nieśmiałym, cichym, z kompleksami po to, by mogły wyjść ze swych kokonów i na oczach wszystkich wokół przeobrazić się w kolorowe motyle. Niewygórowana cena produktu powinna stanowić dodatkową zachętę, szybko jednak przekonasz się, że nabywając tę niepozorną buteleczkę, kupujesz tak naprawdę to, co bezcenne: spokój, komfort, niezłomny charakter, niezależność i wewnętrzną harmonię.

Feromony wysyłają w naszym imieniu subtelne sygnały do otoczenia, że jesteśmy warte zainteresowania, atrakcyjne i wspaniałe. Dzięki temu podnoszą także naszą samoocenę i zmieniają nasze własne myślenie o sobie. To elementy kluczowe do cieszenia się życiem i sięgania po najwyższe laury. Produkt sprawia, iż bez trudu możemy innych ludzi przekonać do siebie lub swoich racji. Jest to zatem doskonałe rozwiązanie, gdy chcemy zaimponować mężczyźnie, który nam się podoba, egzaminatorowi, czy potencjalnemu pracodawcy podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Preparat Magnetifico Pheromone Seduction pomaga nam rozładować niepotrzebny stres i napięcie towarzyszące ekstremalnym sytuacjom życiowym.

Feromony zapachowe oparte zostały na rozluźniających nutach drzewa cedrowego, bursztynu, piżma, paczuli i wanilii. To bardzo kobiecy i uwodzicielski zapach o owocowo-kwiatowym zabarwieniu. Mężczyzn napotkanych na swojej drodze będziesz kusić słodką pomarańczą, bergamotką, czarną porzeczką oraz konwalią. Natychmiast dostrzeżesz zaciekawione i pożądliwe spojrzenia podążające za tobą na ulicy i poczujesz się niczym popularna gwiazda filmowa. Perfumy z feromonami zagwarantują Ci, że zostaniesz zauważona przez wielu, a tego jedynego wybierzesz sama. Uwolnij pełnię swej kobiecości z Magnetifico Pheromone Seduction.

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.