Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN

Perfumy z feromonami Magnetifico Allure For Women są stworzone dla każdej niepokornej kobiety, która idzie przez życie z wyprostowanymi plecami. Kup i wypróbuj sama, jak niewiele potrzeba, aby zmienić aurę wokół siebie i przyciągnąć odpowiednich ludzi.

Feromony z zapachami sprawią, że mężczyźni oszaleją na Twoim punkcie. Będziesz dzięki nim jeszcze bardziej seksowna i zmysłowa. Rozkochasz w sobie każdego. Wypróbuj i zobacz, jak zmieni się Twoje życie. Odszukaj swojego idealnego mężczyznę.

Magnetifico Allure For Women pomoże również w sferze zawodowej. Feromony w nim zawarte pomogą zyskać Ci pewność siebie, dzięki czemu łatwiej będziesz nawiązywać kontakty biznesowe. Zdobędziesz w ludziach uznanie oraz poważanie. Każdy zobaczy w Tobie drzemiący potencjał. Stań się kobietą, którą zawsze chciałaś być i sięgnij po swoje marzenia.

Perfumy Magnetifico Allure For Women są określane jako zmysłowe i pokorne. Sprawdzą się u każdej kobiety, która żyje chwilą, jest pewna siebie i osiąga to, co chce. Na ich zapach składają się trzy nuty aromatyczne: nuta głowy (cytryna, czarna porzeczka, hiacynt), nuta serca (jaśmin, konwalia, ylang-ylang, róża) nuta bazowa (drzewo sandałowe, piżmo, wanilia, ambra). Typ kwiatowo-owocowy jest uniwersalny i sprawdzi się na każdą okazję. Spełni ponadto najwyższe wymagania.

Co to są feromony? Co ciekawe, same feromony są bezwonne. Zmysł węchu nie jest w stanie wykryć ich obecności. Jednak badania wykazały, że mózg w ich obecności zachowuje się w inny sposób. Na poziomie podświadomości, jesteśmy w stanie wyczuć czyjąś aurę i zmienić do danej osoby nastawienie.

Jako sklep chcemy Ci zaoferować produkty od jak najlepszych producentów. Wierzymy, że cena musi odpowiadać jakości. Dlatego też perfumy, które u nas kupisz, były wyprodukowane z naturalnych, selektywnych składników. Dzięki temu wiesz, że nie przepłacasz, a otrzymujesz wysokojakościowy i wydajny produkt. Wystarczy odrobina Magnetifico Allure For Women, aby zauważyć różnicę w otoczeniu wokół siebie. Poznaj sama niezwykłą moc feromonów.

Pojemność: 50 ml

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.