Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN

Feromony to niewidoczne gołym okiem substancje, które oddziałują na ludzi z naszego otoczenia w ten sposób, że jesteśmy przez nich widziani w bardziej korzystnym świetle. Rolą preparatów feromonowych jest zazwyczaj wzbogacanie naszego życia erotycznego. Feromony zapachowe mają bowiem za zadanie rozbudzić wszystkie zmysły. Dzięki nim będziesz wpływał na kobiety z Twojego otoczenia niczym magnes. Kandydatek do randkowania z pewnością nie zabraknie, a wiele z takich spotkań może zakończyć się niezwykłymi wrażeniami sypialnianymi.

Przedstawiamy funkcjonalny i uwodzicielski produkt Lovely Lovers Bemine Frangrance przeznaczony dla Panów, którzy mają dość pozostawania w cieniu i chcą wreszcie zaprezentować światu swoje prawdziwe oblicze. Odwiedź sklep, który otworzy przed Tobą drzwi do nieznanych dotąd doznań. Ważna jest również niewygórowana cena produktu, ponieważ na towar najwyższych lotów jest w stanie pozwolić sobie praktycznie każdy. Efekty przerosną Twoje najśmielsze oczekiwania.

Produkty na bazie feromonów wpływają na poprawę niemalże wszystkich obszarów naszego życia. Dzięki nim będziesz bardziej efektywnym pracownikiem oraz człowiekiem chętniej nawiązującym kontakty towarzyskie. Zamiast popołudniami siedzieć bezczynnie w domu, będziesz realizował własne zainteresowania i obcował z ludźmi o podobnych pasjach.

Lovely Lovers Bemine Fragrance sprzyja również ludziom uprawiającym aktywność fizyczną, ponieważ daje większą motywację do ruchu. Feromony z perfumami wykorzystują mocne i tajemnicze nuty na bazie drzewa cedrowego, drzewa sandałowego oraz wanilii. Wetyweria, rozmaryn oraz szczypta lawendy ośmielą kobiety z Twojego otoczenia i zachęcą je do flirtów. Z kolei bergamotka i cytryna to powiew świeżej energii, wigoru, oraz spontanicznego szaleństwa. Takiemu zapachowi po prostu nie sposób się oprzeć! Kup sobie odrobinę ekstrawagancji zamkniętej w niewielkiej czarnej tubce i obserwuj, jak Twoje życie wkracza na zupełnie inne tory. Stań się najlepszą wersją siebie z feromonami najwyższej klasy!

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.