Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN

Świat damskich feromonów oferuje nam wiele zróżnicowanych produktów, które rozpalają męskie zmysły do czerwoności. Wśród feromonów zapachowych na szczególną uwagę zasługują LOVELY LOVERS BeMINE Fragrance. Unikalna nuta zapachowa i mocna koncentracja substancji wzmagających pożądanie czyni z tego produktu miłosny eliksir, bez którego wiele kobiet nie wyobraża sobie życia. Jakie są rezultaty używania feromonów LOVELY LOVERS BeMINE? W jakich okolicznościach warto po nie sięgnąć?

Tajemnica popularności zapachowej wersji Lovely Lovers Be Mine tkwi w innowacyjności tego produktu. Jego skuteczność opiera się na wysokiej koncentracji feromonów, które zostały połączone w odpowiednich proporcjach. W rezultacie powstała wyjątkowa mieszanka drzewnych nut zapachowych i feromonów, którą można zastosować nie tylko na skórę, ale także na odzież lub pościel, aby spotęgować działanie tego niezwykłego płynu. Używanie feromonów zapachowych Lovely Lovers to najlepsza droga do osiągnięcia satysfakcjonującego życia erotycznego i spotęgowania swojej seksualnej atrakcyjności. Jeśli są to dla Ciebie ważne kwestie, kup feromony zapachowe Lovely Lovers Be Mine i przekonaj się, jak wiele radości można czerpać z udanego seksu. Ten produkt będzie idealnym remedium na kobiecą nieśmiałość i brak otwartości w sprawach intymnych. Być może warto zaopatrzyć się w niego, aby zrobić wrażenie na partnerze i spędzić z nim upojną, niezapomnianą noc? Zażegnanie kryzysu w długoletnim związku okaże się dużo łatwiejsze, gdy sięgniemy po skuteczne perfumy z feromonami. Sklep La Reina poleca Lovely Lovers Be Mine, gdyż jest to produkt, który spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientek. Zdajemy sobie sprawę również z tego, że cena jest ważną cechą wszelkiego rodzaju asortymentu. W przypadku feromonów Lovely Lovers Be Mine stosunek jakość-cena jest niezwykle korzystny. 

Pojemność: 10 ml

Sposób użycia: 1-2 krople produktu należy zaaplikować w okolicach szyi, na nadgarstkach lub za uszami. Można rozważyć użycie większej liczby kropli, jednak najlepiej zaczynać od minimalnych ilości, gdyż LOVELY LOVERS BeMINE Fragrance to produkt o wysokich stężeniu feromonów.

Nuty zapachowe: bergamotka, kwiat pomarańczy, fiołek, bób tonka, jaśmin, paczula, piżmo, biała ambra

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.