Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN

Zastanawiasz się, jak to się dzieje, że inne kobiety są nieustannie podrywane i adorowane przez mężczyzn, lub bez trudu pną się po drabinie zawodowej kariery, podczas, gdy Tobie brak pewności siebie i masz opory, żeby chociaż zapytać przypadkowo napotkaną osobę o godzinę? Niektórzy rodzą się z przebojowością, inni mają spokojną naturę. W żadnym razie nie oznacza to jednak, że nic nie można w tej sytuacji zmienić. Sklep La Reina poleca całą serię preparatów feromonowych dla kobiet, które zrewolucjonizują twoje życie- na czele z Lovely Lovers Bemine Pure. Produkt ma za zadanie w dyskretny, lecz zauważalny sposób wzmocnić działanie naszych naturalnych fluidów wydzielanych przez każdy organizm ludzki. Kup uwodzicielskie kropelki i skrapiaj nimi szyję, skronie lub nadgarstki przed każdym wyjściem z domu!

Feromony zapewnią Ci powodzenie u płci przeciwnej i zagwarantują niezłomną siłę przebicia w realizowaniu każdego życiowego wyzwania. Feromony bezwonne można oczywiście zmieszać z używanymi przez Ciebie perfumami, co pozwoli na połączenie przyjemnego z pożytecznym. Produkt Lovely Lovers Bemine Pure jest w pełni bezpieczny, efektywny i polecany przez liczne grono zadowolonych klientek. Jego wyjątkowo niska cena może początkowo szokować, lecz z czasem przekonasz się, że wysoka jakość i niewielki koszt mogą śmiało iść w parze. Preparat zawiera kojące i relaksujące olejki (paczuli oraz amyris). Koncentrat feromonów posiada również bazę ziołową w postaci ekstraktu z zielonej herbaty, pokrzywy, olibanum i lubczyku.

Uzbrojona w takie atrybuty możesz śmiało ruszać na podbój świata, zwłaszcza tego męskiego, choć nawet inne przedstawicielki płci pięknej zaczną patrzeć na ciebie łaskawszym okiem. Lovely Lovers Bemine Pure to obietnica wielu rozkosznych chwil sam na sam w sypialni, ale także możliwość otrzymywania zawodowych i prywatnych propozycji, w których będziesz mogła przebierać do woli. Stosowanie feromonów pozwoli Ci odzyskać pełną kontrolę nad swoim życiem i z powodzeniem osiągać odważne cele, które sobie wyznaczysz.

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...