Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN

Masz wrażenie, że jesteś obojętny dla płci przeciwnej? Zazdrościsz innym mężczyznom tego, jak łatwo nawiązują kontakty z kobietami i utrzymują ich zainteresowanie? Rozwiązaniem Twoich problemów mogą być feromony Lovely Lovers BeMINE Pure Man. Już jedna kropla może zdziałać cuda!

Feromony przez lata owiane były tajemnicą, jednak współczesna nauka i technologia pozwoliła zgłębić ich sekret. Produkowane są przez ludzi, ale też zwierzęta i rośliny. W świecie zwierząt feromony odgrywają istotną rolę w komunikacji niewerbalnej. Ich zadaniem jest przekazanie potencjalnemu partnerowi czy partnerce informacji o gotowości do godów. Feromony ogrywają są niezwykle ważne, wpływają nawet na hierarchię w stadzie. W toku ewolucji zapach stracił nieco na znaczeniu, używamy też znacznie więcej produktów go maskujących, jednak feromony nadal mogą stać się Twoim dyskretnym i skutecznym sprzymierzeńcem.

Lovely Lovers BeMINE Pure Man pomoże Ci zjednać sobie płeć przeciwną - sprawi, że kobiety będą postrzegać Cię jako bardziej atrakcyjnego, męskiego. Będą bardziej skłonne do nawiązywania kontaktu i flirtu. Natomiast mężczyźni zaczną odbierać Cię jako godnego zaufania i pewniejszego siebie. Wszystko to dzięki unikalnej kompozycji składników użytych do produkcji feromonów. W ich skład wchodzi m.in. androstenon - sprawia, że wydasz się stanowczy i dominujący, oksytocynę - zmniejsza nieśmiałość, wzmacnia empatię i otwartość, androstenol  - ułatwia kontakty z ludźmi, wzmaga witalność, przydatny zarówno w miłości jak i biznesie.

Feromony dla mężczyzn Lovely Lovers BeMINE 10 ml Pure Man są skuteczne i bardzo wydajne - wystarczy już jedna/dwie krople zaaplikowane na nadgarstek, szyję lub za uszami. Są bezwonne, dlatego możesz użyć bez obaw swoich ulubionych perfum. Jest to oryginalny produkt gwarantujący najwyższą jakość. Dobre feromony można poznać po cenie - jest ona wynikiem długiego i żmudnego procesu ich produkcji. Jednak każda zainwestowana złotówka się zwraca - wypróbuj je na swojej skórze!

Zastanawiasz się, gdzie kupić feromony? Nasz sklep posiada pełną ofertę najpopularniejszych feromonów, a ich cena jest zawsze uczciwa. Kup teraz!

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.