Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN

Jak sama nazwa wskazuje produkt na bazie feromonów, SoHot Woman pozwoli wydobyć na światło dzienne Twój wewnętrzny żar, byś mogła kusić i uwodzić mężczyzn wszędzie tam, gdzie się pojawisz.

Feromony pokazują, że nie trzeba wyzywająco się ubierać ani mieć figury modelki, żeby zawsze znajdować się w centrum uwagi, zarówno na służbowych, jak i nieformalnych spotkaniach. Ten preparat zawiera bowiem specjalnie skomponowane substancje zapachowe odpowiadające naszemu indywidualnemu zapachowi i fluidom, które wysyłamy do otoczenia.

Nasz sklep pomoże Ci zatem roztoczyć wokół siebie jeszcze szerszą i bardziej nęcącą aurę, dzięki której nikt ci się nie oprze. Stosowanie  feromonów ma niepoślednie znaczenie dla ogólnej poprawy relacji z ludźmi znajdującymi się z naszym otoczeniu, także z wymagającą szefową lub nieuprzejmą kasjerką z warzywniaka. Już od pierwszej chwili stosowania sama zauważysz progres. Ludzie będą po prostu patrzyli na Ciebie łaskawszym lub bardziej pożądliwym wzrokiem, a wysyłane przez Twoje ciało subtelne sygnały będą budowały w ich umysłach wyłącznie pozytywne skojarzenia. 

Feromony zapachowe mają za zadanie dokonać również zmian w twoim sposobie myślenia i postrzegania samej siebie. Staniesz się pewnie stąpającą po ziemi i świadomą swojej wartości kobietą sukcesu. Wyzwania, które do tej pory Cię przerastały, pójdą jak z płatka, a Ty odnajdziesz w sobie pokłady energii, by efektywnie wykorzystać każdy dzień. Prezentowane feromony z perfumami wykorzystują delikatne i jednocześnie drapieżne nuty zapachowe, które otulą Cię pewnością siebie.

Atrakcyjna cena produktu i jego niesamowita wydajność to dodatkowe zalety. Szczęśliwe użytkowniczki SoHot Woman zwracają uwagę, iż natychmiast po zastosowaniu preparatu, stają się obiektami zainteresowania współpracowników, przyjaciół i zupełnie obcych ludzi. Zaczyna się od wypowiedzianych z podziwem niewinnych słów: "wyglądasz jakoś inaczej", a potem... po prostu dzieje się magia! Kup własną dawkę feromonów  i każdego dnia słysz wyszukane komplementy, na które w pełni zasługujesz.

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.

Polecamy