Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN

Feromony zapachowe Taboo Sensual to pozycja obowiązkowa w każdej damskiej kosmetyczce. Naturalny kobiecy urok wymaga odpowiedniej oprawy w postaci zmysłowego, budzącego pozytywne skojarzenia zapachu. Warto mieć świadomość, że oprócz tradycyjnych wód perfumowanych, na rynku dostępne są perfumy zawierające feromony, których skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Taboo Sensual to najlepszy przykład produktu, który pełni funkcje intrygującej kompozycji zapachowej i afrodyzjaku jednocześnie. Co ważne, cena oferowanych przez nas feromonów zapachowych jest dużo niższa niż wielu klasycznych perfum, które znajdziemy w stacjonarnych i internetowych drogeriach. Jakich efektów możemy spodziewać się po zastosowaniu Taboo Sensual? Dla kogo przeznaczony jest ten produkt?

Jeśli należysz do grona kobiet, które uważają, że przebojowość i otwartość na nowe doświadczenia nie należą do ich mocnych stron, powinnaś sięgnąć po damskie feromony Taboo Sensual i przekonać się, że rzeczywistość może wyglądać zupełnie inaczej. Nasz sklep zadba o to, abyś jak najszybciej otrzymała zamówiony flakonik i mogła w pełni wykorzystać drzemiący w nim potencjał. Perfumy z feromonami sprawią, że staniesz się śmiała, pewna siebie i pełna prawdziwej charyzmy. Wszystkie te cechy przysporzą Ci uznania ze strony najbliższego otoczenia i sprawią, że mężczyźni dostrzegą w Tobie seksowną i niezwykle zmysłową kobietę. Dzięki niepozornej mieszance perfum i feromonów Twoje życie nabierze nowej jakości. Kup Taboo Sensual i ciesz się łatwością w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich oraz intensywnością doznań w sferze erotycznej. W tych dwóch kwestiach zamyka się esencja działania feromonów, dzięki której stosujące je kobiety czują się radosne, nieskrępowane i całkowicie spełnione.

Pojemność: 50 ml

Jak stosować feromony: aplikuj perfumy z feromonami na czystą i suchą skórę z odległości ok. 20 cm. Ilość produktu należy dopasować indywidualnie. Najlepiej zacząć od minimalnej dawki, która wynosi 1-2 psiknięcia.

Nuty zapachowe: zmysłowa woń kwiatów wzbogacona drzewem sandałowym i Ylang Ylang.

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.

Polecamy