Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Producent: Chakra

Chakra (10 ml)

Poszukując feromonów, które w stu procentach spełnią swoją rolę i dodadzą mężczyźnie nowych pokładów męskości, seksapilu, odwagi, a także łatwości podrywu, szczególną uwagę warto jest zwrócić na formuły najnowszej generacji. Cechują się one przede wszystkim spektakularnymi efektami działania.

Specyfikiem, który posiada powyższe właściwości jest Chakra, czyli feromony o bardzo wysokim stężeniu. Żadna kobieta nie będzie mogła przejść obojętnie obok mężczyzny przyciągającego, seksownego i męskiego, którym staniesz się jeżeli zdecydujesz się na zastosowanie tego specyfiku.

Chakra to niezwykle silna receptura, charakteryzująca się orientalnym zapachem, który przez wiele kobiet określany jest jako zdecydowany i podniecający. Dzięki temu można poprawić swoje kontakty z płcią przeciwną oraz pogłębić już te dotychczasowe. Feromony zapachowe poprawiają poziom życia seksualnego i zawodowego, co z pewnością da się odczuć już przy pierwszym ich użyciu. 

Jak działają feromony Chakra? Specyfik ten nadaje się nie tylko, gdy mężczyzna chce zawrzeć nowe znajomości, ale również pogłębić swój związek z partnerką. Warto dodać, iż osoby, z którymi się przebywa nie są w stanie bezpośrednio go wyczuć. Feromony bowiem działają jak niewidzialny afrodyzjak, a więc żadna kobieta nie będzie mogła oprzeć się takiemu samcu alfa, jakim się staniesz. Twoje życie seksualne zyska zupełnie nowy wymiar. 

Cena feromonów jest zależna od ich rodzaju, działania i pojemności, jednak nasz sklep oferuje te specyfiki w niezwykle korzystnych kwotach, dzięki czemu każdy mężczyzna będzie mógł zdecydować się na ich zakup. Nie masz więc na co czekać - jak najszybciej kup feromony Chakra, które sprawią, że nie będziesz mógł odpędzić się od płci przeciwnej, zyskasz respekt w miejscu pracy i z łatwością nawiążesz nowe znajomości. Dzięki ich użyciu bowiem staniesz się męski i pociągający, ale zarazem sympatyczny.

Skład:

Androstenol, Androstenon, Androsteron, cztery nowe feromony, które nie są obecne w żadnym innym produkcie, dostępnym na rynku.

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.