Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.020 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 827160105877
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Producent: pjur (ge)

Stań się niesamowicie pasjonującym kochankiem i zaskocz swoją partnerkę dzięki Pjur med PRO-LONG Spray! Kup teraz i zmień swoje wieczory w ekscytujące przygody!

Przedwczesny wytrysk to często spotykający Cię problem? Chcesz uporać się z tą dolegliwością i w pełni cieszyć się seksem bez obaw, że szybki wytrysk pokrzyżuje Ci plany? Cenisz sobie wysoką jakość i bezpieczeństwo dla skóry? W takim razie jak opóźnić wytrysk u mężczyzny? Odpowiedzią na powyższe pytania może się okazać Pjur med PRO-LONG Spray!

Dasz z siebie wszystko

Pjur med PRO-LONG Spray to profesjonalny preparat niemieckiej produkcji. Celem jego stosowania jest większa kontrola wytrysku. Bardzo ciekawy jest skład tego specyfiku. Znajdują się w nim naturalne substancje, takie jak kora dębu, aloes, olej Mentha Piperita itd. Sprawiają one, że penis może zostać delikatnie znieczulony, nie tracąc przy tym erekcji! Spray jest przeznaczony do stosowania zewnętrznego. Nic nie stoi również na przeszkodzie, żeby razem z Pjur med PRO-LONG Spray stosować prezerwatywę.

W opakowaniu znajduje się 20 ml preparatu. Pjur med PRO-LONG Spray. Ten specyfik na opóźnienie wytrysku został przebadany dermatologicznie i spełnia wszelkie wymagane normy. Nasz sklep serdecznie poleca – atrakcyjna cena i najwyższa jakość czekają na Ciebie!

Jak opóźnić wytrysk – stosowanie preparatu:

Przed użyciem wstrząśnij. Jedno psiknięcie na penisa zwykle wystarcza na pojedyncze zastosowanie. Stosuj kilka minut przed planowanym zbliżeniem seksualnym.

*Pamiętaj, że każdy organizm jest inny. Suplementy diety działają więc różnie na różnych ludzi. Jeżeli wystąpią reakcje alergiczne należy niezwłocznie przerwać stosowanie specyfiku. Zdjęcia prezentujące produkt stanowią wyłącznie pogląd. Zastrzegamy sobie prawo do ewentualnych zmian opakowania, po wprowadzeniu ich przez producenta.