Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.000 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 827160110871
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Producent: pjur (ge)

Zmień jakość swojego seksu i stań się niesamowitym bohaterem swojej sypialni stosując Pjur Superhero Serum! Cena jest bardzo atrakcyjna!

Od pewnego czasu dręczy Cię szybki wytrysk? Chcesz w pełni cieszyć się z kontaktów seksualnych, dlatego w tym kontekście szukasz preparatu? Nie wiesz, jak opóźnić wytrysk? Cenisz sobie bezpieczeństwo i wygodę aplikacji? Nasz sklep ma dla Ciebie Pjur Superhero Serum, dzięki któremu przedwczesny wytrysk może przestać sprawiać Ci kłopot!

Dla spragnionych wrażeń!

Pjur Superhero Serum to suplement, którego celem jest opóźnienie wytrysku. Niewielka buteleczka świetnie sprawdzi się w podróży. Kontrola wytrysku jest możliwa dzięki świetnie opracowanej, niemieckiej recepturze. Preparat ma działanie znieczulające, jednak nie niweluje erekcji! Kup Pjur Superhero Serum i rozpocznij pasjonującą zabawę.

Butelka zawiera 20 ml Pjur Superhero Serum. Produkt pomyślnie przeszedł testy dermatologiczne.

Jak przedłużyć stosunek – stosowanie specyfiku:

Wstrząśnij opakowaniem Pjur Superhero Serum, a następnie spryskaj żołądź swojego członka 1-2 razy na około minutę przed wprowadzeniem penisa do pochwy.

*Pamiętaj, że każdy organizm jest inny. Suplementy diety działają więc różnie na różnych ludzi. Jeżeli wystąpią reakcje alergiczne należy niezwłocznie przerwać stosowanie specyfiku. Zdjęcia prezentujące produkt stanowią wyłącznie pogląd. Zastrzegamy sobie prawo do ewentualnych zmian opakowania, po wprowadzeniu ich przez producenta.