Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.100 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 827160111656
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Producent: pjur (ge)

Zmień swoje osiągnięcia podczas seksu i polepsz swoją kondycję stosując wyjątkowy Pjur superhero STRONG PERFORMANCE! Nasz sklep serdecznie poleca!

Szukasz sposobu, który pozwoli Ci zaskoczyć swoją partnerkę? Często spotyka Cię przedwczesny wytrysk? Chcesz zaopatrzyć się w produkt, który spowoduje opóźnienie wytrysku? Cenisz sobie bezpieczeństwo i najwyższą jakość? W takim razie jak opóźnić wytrysk? Już teraz kup Pjur superhero STRONG PERFORMANCE.

Być może właśnie znalazłeś sposób na to, jak szybko opóźnić wytrysk!

Nie wiesz, jak opóźnić wytrysk? Pjur superhero STRONG PERFORMANCE to wyjątkowy produkt, który może zahamować przedwczesny wytrysk! Leczenie farmakologiczne nie jest konieczne! Ten niesamowity preparat posiada wyjątkowy i w pełni bezpieczny skład. Ze względu na obecność imbiru Twój penis będzie stymulowany, ale jednocześnie znieczulony. Opóźnienie wytrysku jest teraz w Twoim zasięgu! Co więcej, cena za produkt jest niezwykle atrakcyjna.

Seks jest niezwykle ważny w związku, a przedwczesny wytrysk może przyczynić się do zbędnych nerwów i ogólnego dyskomfortu. Stosując natomiast specyfiki na opóźnienie wytrysku można zacząć cieszyć się znacznie lepszą kondycją seksualną!

Jedno opakowanie zawiera 20 ml specyfiku Pjur superhero STRONG PERFORMANCE. Produkt został poddany testom dermatologicznym. Szybki wytrysk może odejść w zapomnienie!

Sposób użycia – jak opóźnić wytrysk?

Przed zastosowaniem wstrząśnij. Spryskaj swojego członka około dziesięć minut przed planowanym stosunkiem.

*Pamiętaj, że każdy organizm jest inny. Suplementy diety działają więc różnie na różnych ludzi. Jeżeli wystąpią reakcje alergiczne należy niezwłocznie przerwać stosowanie specyfiku. Zdjęcia prezentujące produkt stanowią wyłącznie pogląd. Zastrzegamy sobie prawo do ewentualnych zmian opakowania, po wprowadzeniu ich przez producenta.