Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.050 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5907776180507
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN

Miyoshi Miyagi Next Pure dla kobiet, to bezwonne feromony, zamknięte w 15 mililitrowej, szklanej butelce z atomizerem. Sprawią, że Twój rozmówca będzie bardziej uległy i skłonny wykonywać Twoje prośby. Przeznaczone są dla kobiet, które wiedzą czego chcą. Wytwarzają w powietrzu aurę dominacji, pobudzają do działania zarówno płeć przeciwną – wzmagają podniecenie Tobą - jak i np. partnerów biznesowych – masz u nich większy autorytet. Dzięki nim możesz dostać lepszą pracę czy zapoczątkować nowy związek. Sprawią, że poczujesz się pewniejsza siebie, poprawią Twoje poczucie humoru i nastrój. Formuła NEXT GENERATION PHEROMONES, która została w nich zastosowana, jest obecnie najskuteczniejszą na rynku. Kompleks aż 7 feromonów, który wykorzystują Miyoshi Miyagi Next Pure zaspokoi nawet najbardziej wymagających klientów. Produkt jest przebadany dermatologicznie.

Bezwonne feromony Miyoshi Miyagi Next Pure odświeżą Twój zapach, ale także sprawią, że ludzie w Twoim otoczeniu staną się bardziej ulegli, bez zmieniania docelowego zapachu perfum. Stworzone zostały dla osób, które chcą używać oprócz nich swoich standardowych zapachów. Odpowiedni kamuflaż feromonu sprawi, że będzie on działał na naszego rozmówcę, ale nie da mu odczuć, że coś zostało zmienione, co daje Ci jeszcze większe pole do zdominowania danej osoby. To produkt dla kobiet, które nie boją się nowych wyzwań.

Co to są feromony? Na rynku dostępna jest obecnie cała masa perfum czy innych produktów, służących do odświeżenia swojego zapachu i sprawienia, że będzie on przyjemniejszy dla otoczenia. Jednymi z takich produktów są feromony, które są naturalnymi związkami, występującymi nie tylko u ludzi, ale także u zwierząt. Działają one bezpośrednio na centralny układ nerwowy i rejony w mózgu, odpowiedzialne m.in. za emocje. Wpływają nie tylko na osoby różnych płci, ale także na ludzi homoseksualnych, np. damskie feromony u kobiet zadziałają na kobiety. Zwiększają motywację seksualną. Feromony, jako produkt do używania na co dzień, uzyskiwane są jednak w sposób sztuczny. Ich rolą jest ułatwienie nawiązywania nowych kontaktów.

Gdzie kupić feromony? Kupując produkt w naszym sklepie otrzymujesz gwarancję najwyższej jakości i oryginalności w stosunkowo niskiej cenie.

X” Pure dla niej:

Produkt: naturalne, bezwonne feromony damskie z formułą feromonów Next Generation

Opakowanie: szklana butelka 15 ml z atomizerem

Stężenie feromonów: 1,64 mg/1 ml

Efektywna dawka: 3-4 psiknięcia/ 6h